| Katalógus >Bluray (BD) lemezek |
| Kartonos kiszerelés | 5 |
| Leírás (magyar) | Teljes felületén nyomtatható BLURAY lemez, 4 rétegű, egyszer irható, max. 4x-es sebességgel írható. CD tokos! BD-XL lemez, FIGYELEM, a lemezre SEMMILYEN GARANCIÁT NEM VÁLLALUNK, VÁSÁRLÁS ELŐTT GYŐZŐDJÖN MEG RÓLA HOGY BIRTOKÁBAN VAN A LEMEZ MEGÍRÁSÁHOZ SZÜKSÉGES ÍRÓNAK, PROGRAMNAK ÉS SZAKTUDÁSNAK, MERT EZT A LEMEZT SEMMILYEN FORMÁBAN NEM VESSZÜK VISSZA!!!!!! Az ár 1 darab lemez ára, NEM ELÍRÁS! Ha több darab kellene, mindenképp jelezze a nagyker@itmedia.sk címen, mivel ebből a lemezből csak előrendelésre hozunk mennyiséget! |
| Terméknév (angol) | Verbatim BluRay BDXL BD-R 4x (100GB) NormalJC (43789) Printable |
| Vonalkód | IT14423 023942437901 023942437895 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Terméknév (magyar) | Verbatim BluRay BDXL BD-R 4x (100GB) NormalJC (43789) Printable |
| Terméknév | Verbatim BluRay BDXL BD-R 4x (100GB) NormalJC (43789) Printable (IT14423) |
Ez a termék jelenleg nincs raktáron a kért mennyiségben, de előrendelhető a tájékoztatóban lévő feltételek szerint. A termék ekkor fogyott el: 2026-04-23 Várható érkezése: 30 nap (becsült érték) Utoljára érkezett: 2025-01-17 |
| Utoljára módosítva: | 2025-04-14 13:42 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT14423/Blu-Ray (BD-R)/Verbatim_BluRay_BDXL_BD-R_4x_%28100GB%29_NormalJC_%2843789%29_Printable |