| Katalógus >Bluray (BD) lemezek |
| Kartonos kiszerelés | 50 |
| Leírás (magyar) | Traxdata 6x-os sebességgel írható NYOMTATHATÓ BluRay lemez, 50GB-os (kétrétegű). 50-es hengerben, darabra is kapható, ezesetben papírtokban szállítjuk. DVD ÍRÓVAL NEM KOMPATIBILIS! Csak blu-ray íróval írható! FIGYELEM, Nem minden bluray író képes megírni a 6x-es lemezeket. FIGYELEM! RITEK alapanyag, 90PCK05IWPPRO tipus |
| Terméknév (angol) | Traxdata BluRay BD-R 6x (2 layer) 50GB *Printable* 50cake /RITEK/ |
| Vonalkód | IT14461 4719303551909 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Terméknév (magyar) | Traxdata BluRay BD-R 6x (2 layer) 50GB *Printable* 50cake /RITEK/ |
| Terméknév | Traxdata BluRay BD-R 6x (2 layer) 50GB *Printable* 50cake /RITEK/ (IT14461) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
A termék átmenetileg nem előrendelhető mert nem biztos az utánpótlás érkezése. Kérjük ne adjon le rá előrendelést csak ha elfogadja hogy nem biztos hogy a közeljövőben lesz belőle, valamint az sem biztos hogy ezen az áron fogjuk tudni adni! |
| Utoljára módosítva: | 2025-12-11 13:08 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT14461/Blu-Ray (BD-R)/Traxdata_BluRay_BD-R_6x_%282_layer%29_50GB_%2APrintable%2A_50cake__RITEK_ |