| Katalógus >Kábelek >Szerelt |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 50 |
| Vonalkód | IT4706 |
| Leírás (magyar) | Jack-RCA audio kábel. Egyik felén JACK 3.5-ös aljzat (tehát jack kábel dugható bele), másik felén 2 darab RCA dugó. (pl. TV kimenetére köthetö) kb. 20 cm kábellel! |
| Terméknév (angol) | Jack(3.5) Female - 2xRCA-Male audio cable 0.2m |
| Terméknév (magyar) | Jack(3.5) Female - 2xRCA-Male audio cable 0.2m |
| Terméknév | Jack(3.5) Female - 2xRCA-Male audio cable 0.2m (IT4706) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2011-10-25 15:28 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
 |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT4706/Kábelek/Szerelt/Jack%283.5%29_Female_-_2xRCA-Male_audio_cable_0.2m |