| Katalógus >Illatszerek >Sampon |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Vonalkód | IT5195 5203899320005 |
| Kartonos kiszerelés | 10 |
| Leírás (magyar) | Scooby Doo Fiú Sampon és Habfürdő |
| Terméknév (angol) | Scooby Doo Shampoo & Bath Gel (boy) 300ml |
| Terméknév (magyar) | Scooby Doo Shampoo & Bath Gel (boy) 300ml |
| Terméknév | Scooby Doo Shampoo & Bath Gel (boy) 300ml (IT5195) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2019-07-16 09:57 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  300ml (it5195)_01.jpg?nc=521) |
 300ml (it5195)_02.jpg?nc=468) |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT5195/Parfüm, illatszer/Sampon/Scooby_Doo_Shampoo_%26_Bath_Gel_%28boy%29_300ml |