| Katalógus >Háztartás >Egészségápolás |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 12 |
| Vonalkód | IT5243 8710444884211 |
| Leírás (magyar) | fél literes hajzselé. Minden hajtipusra. |
| Terméknév (angol) | Hegron Hair Gel **Extra Strong** Yellow 500 ml |
| Terméknév (magyar) | Hegron Hair Gel **Extra Strong** Yellow 500 ml |
| Terméknév | Hegron Hair Gel **Extra Strong** Yellow 500 ml (IT5243) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2010-12-23 16:02 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT5243/Háztartási cikkek/Egészség/Hegron_Hair_Gel_%2A%2AExtra_Strong%2A%2A_Yellow_500_ml |