| Katalógus >Memóriakártya >microSDHC |
| Kartonos kiszerelés | 20 |
| Vonalkód | IT7753 619659070021 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | Sandisk Mobile Ultra Micro SD-HC kártya 4 GB-os. Class 6, Akár 30MB/s átviteli sebesség. Adapterrel, amivel sima SD foglalatba is helyezhető. FIGYELEM, vásárlás elött gyözödjön meg hogy az eszköz amibe szánja, támogatja-e a 4 GB-os microSD-HC kártyákat, mivel téves vásárlás esetén nem áll módunkban a terméket visszavenni! |
| Terméknév (angol) | Sandisk microSD-HC card 4GB *Mobile Ultra CLASS6* INFO! |
| Terméknév (magyar) | Sandisk microSD-HC card 4GB *Mobile Ultra CLASS6* INFO! |
| Terméknév | Sandisk microSD-HC card 4GB *Mobile Ultra CLASS6* INFO! (IT7753) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2015-12-01 21:53 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT7753/Memóriakártya/microSD-HC (4-32 GB)/Sandisk_microSD-HC_card_4GB_%2AMobile_Ultra_CLASS6%2A_INFO%21 |