| Katalógus >Kábelek >Elosztók, átalakítók |
| Kartonos kiszerelés | 5 |
| Vonalkód | IT7784 6922255183830 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | ATX tápkábel adapter. Ld. a képen. (20 pólus -> 24 pólus) 12cm Használata csak saját felelőségre. |
| Terméknév (angol) | ATX Power Cable Adaptor 20pin to 24pin (0921A) |
| Terméknév (magyar) | ATX Power Cable Adaptor 20pin to 24pin (0921A) |
| Terméknév | ATX Power Cable Adaptor 20pin to 24pin (0921A) (IT7784) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2013-07-22 15:55 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT7784/Kábelek/Adapterek/ATX_Power_Cable_Adaptor_20pin_to_24pin_%280921A%29 |