| Katalógus >Kábelek >Szerelt |
| Kartonos kiszerelés | 10 |
| Vonalkód | IT7829 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | S-ATA - 2x S-ATA tápkábel elosztó |
| Terméknév (angol) | SATA - Double SATA Power Cable splitter 15cm |
| Terméknév (magyar) | SATA - Double SATA Power Cable splitter 15cm |
| Terméknév | SATA - Double SATA Power Cable splitter 15cm (IT7829) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2013-10-10 16:36 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
 |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT7829/Kábelek/Szerelt/SATA_-_Double_SATA_Power_Cable_splitter_15cm |