| Katalógus >Hardver >Egyéb |
| Vonalkód | IT7896 841163020111 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 2 |
| Leírás (magyar) | Thermaltake 550W moduláris PC ATX táp. TR2 RX 550W W0134RE típus. - 14 cm-es halk működésű ventilátor
- ezüst színű
- túlfeszültség védelem
- intelligens kábelezés
- halk működés
- 6xSATA és 2xPCIE csatlakozó
- maximum áramfelvétel: 550W
- méretek: 86(magasság)x150(szélesség)x160(mélység)mm
|
| Terméknév (angol) | Thermaltake PC ATX Power Supply 550W (W0134RE) |
| Terméknév (magyar) | Thermaltake PC ATX Power Supply 550W (W0134RE) |
| Terméknév | Thermaltake PC ATX Power Supply 550W (W0134RE) (IT7896) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2013-07-22 15:58 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT7896/Szerszámok, alkatrészek/Egyéb/Thermaltake_PC_ATX_Power_Supply_550W_%28W0134RE%29 |