| Katalógus >Tokok, Mappák >DVD tokok |
| Kartonos kiszerelés | 100 |
| Vonalkód | IT7959 2365398401128 5907595401128 |
| Alap kiszerelés | 5 |
| Leírás (magyar) | Áttetsző szimpla DVD tok. Figyelem! A termék 5-ösével le van fóliázva, a sérülések elkerülése végett, csomagot nem bontunk Az ár 1 db-ra vonatkozik. |
| Terméknév (angol) | DVD Case Normal 14mm SuperCLEAR 5pack |
| Terméknév (magyar) | DVD Case Normal 14mm SuperCLEAR 5pack |
| Terméknév | DVD Case Normal 14mm SuperCLEAR 5pack (IT7959) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2013-07-22 15:58 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
 |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT7959/Tok, mappa/DVD tokok/DVD_Case_Normal_14mm_SuperCLEAR_5pack |