| Katalógus >Illatszerek >Tusfürdő |
| Kartonos kiszerelés | 12 |
| Vonalkód | IT8222 8003510021581 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | Malizia női intim mosakodó. Zöld tea és jázmin kivonattal , 200ml. |
| Terméknév (angol) | Malizia Intimate Wash *Green Tee & Jazmin* 200ml |
| Terméknév (magyar) | Malizia intim folyékony szappan zöldtea és jázmin 200ml |
| Terméknév | Malizia intim folyékony szappan zöldtea és jázmin 200ml (IT8222) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2020-10-28 13:33 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT8222/Parfüm, illatszer/Tusfürdő/Malizia_intim_foly%C3%A9kony_szappan_z%C3%B6ldtea_%C3%A9s_j%C3%A1zmin_200ml |