| Katalógus >Illatszerek >Tusfürdő |
| Kartonos kiszerelés | 12 |
| Vonalkód | IT8225 8003510007028 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | Malizia UOMO tusolókrém és sampon, 250 ml-es. Musk |
| Terméknév (angol) | Malizia UOMO Douche Gel + Shampoo (250 ml) *Musk* |
| Terméknév (magyar) | Malizia UOMO tusolókrém és sampon 250 ml *Musk* |
| Terméknév | Malizia UOMO tusolókrém és sampon 250 ml *Musk* (IT8225) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2020-11-12 15:32 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT8225/Parfüm, illatszer/Tusfürdő/Malizia_UOMO_tusol%C3%B3kr%C3%A9m_%C3%A9s_sampon_250_ml_%2AMusk%2A |