| Katalógus >Illatszerek >EDT |
| Kartonos kiszerelés | 12 |
| Vonalkód | IT8227 3700074260467 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | 30ml-es EDT női parfüm klón. |
| Terméknév (angol) | Shirley May Perfume (EDT 30ml) *True Love* |
| Terméknév (magyar) | Shirley May Perfume (EDT 30ml) *True Love* |
| Terméknév | Shirley May Perfume (EDT 30ml) *True Love* (IT8227) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2019-07-16 09:57 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT8227/Parfüm, illatszer/EDT (Eau de Toilette)/Shirley_May_Perfume_%28EDT_30ml%29_%2ATrue_Love%2A_ |