| Katalógus >Nyomtatási kellékek >Brother |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 10 |
| Vonalkód | IT4810 6926801229287 |
| Leírás (magyar) | UTÁNGYÁRTOTT festékpatron Brother MFC-7300C, MFC-7400C, MFC-9200C nyomtatókhoz. |
| Terméknév (angol) | Brother ink (GnG) LC04 cyan 13ml |
| Terméknév (magyar) | Brother ink (GnG) LC04 cyan 13ml |
| Terméknév | Brother ink (GnG) LC04 cyan 13ml (IT4810) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Ez a festekpatron jelenleg nincs raktarton mert elfogyott, vagy meg nem volt keszleten. A festékpatronok némelyikét csak rendelésre hozzuk azok kis elterjedtsége miatt,
ezért kérjük írja meg konkrét igényét E-mailben. |
| Utoljára módosítva: | 2015-11-04 13:59 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT4810/Tintapatron/Brother/Brother_ink_%28GnG%29_LC04_cyan_13ml |