| Katalógus >Nyomtatási kellékek >Sharp |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 10 |
| Vonalkód | IT4818 6926801228136 |
| Leírás (magyar) | UTÁNGYÁRTOTT festékpatron SHARP AJ-1800 sorozatú nyomtatókhoz |
| Terméknév (angol) | Sharp ink (GnG) AJ-1800 20C 12ml |
| Terméknév (magyar) | Sharp ink (GnG) AJ-1800 20C 12ml |
| Terméknév | Sharp ink (GnG) AJ-1800 20C 12ml (IT4818) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Ez a festekpatron jelenleg nincs raktarton mert elfogyott, vagy meg nem volt keszleten. A festékpatronok némelyikét csak rendelésre hozzuk azok kis elterjedtsége miatt,
ezért kérjük írja meg konkrét igényét E-mailben. |
| Utoljára módosítva: | 2015-11-04 13:59 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT4818/Tintapatron/Sharp/Sharp_ink_%28GnG%29_AJ-1800_20C_12ml |