| Katalógus >Kábelek >Szerelt |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 5 |
| Vonalkód | IT4830 5412810078868 |
| Leírás (magyar) | HQ professzionális hangfalkábel, Speakon 4 pólusú csatlakókkal a végén, 10 méteres. |
| Terméknév (angol) | Professional Speaker Cable Speakon - Speakon 10.0m |
| Terméknév (magyar) | Professional Speaker Cable Speakon - Speakon 10.0m |
| Terméknév | Professional Speaker Cable Speakon - Speakon 10.0m (IT4830) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2010-12-13 17:10 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
 |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT4830/Kábelek/Szerelt/Professional_Speaker_Cable_Speakon_-_Speakon_10.0m |