| Katalógus >Kábelek >Szerelt |
| Kartonos kiszerelés | 5 |
| Vonalkód | IT8140 4555654578864 3700091545660 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | 1,8 méteres, aranyozott csatlakozós HDMI kábel. Ferrit Szűrővel 1.4-es HDMI szabványnak megfelelő: - HDMI ethernet csatorna - HDMI visszirányú hangcsatorna - 3D over HDMI - 4k x 2k felbontás. |
| Terméknév (angol) | HDMI v1.4 cable 1.8m *ethernet* |
| Terméknév (magyar) | HDMI v1.4 cable 1.8m *ethernet* |
| Terméknév | HDMI v1.4 cable 1.8m *ethernet* (IT8140) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2014-12-01 16:46 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT8140/Kábelek/Szerelt/HDMI_v1.4_cable_1.8m_%2Aethernet%2A |