| Katalógus >Kábelek >Szerelt |
| Kartonos kiszerelés | 10 |
| Vonalkód | IT8274 4250040921261 4260057128034 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | 15 méteres hálózati FTP (UTP) kábel. Árnyékolt. (gigabithez is ajánlott!), CAT6 Fekete. |
| Terméknév (angol) | Ethernet Network (Lan) cable 15m RJ45 (UTP-FTP) CAT6 |
| Terméknév (magyar) | Ethernet Network (Lan) cable 15m RJ45 (UTP-FTP) CAT6 |
| Terméknév | Ethernet Network (Lan) cable 15m RJ45 (UTP-FTP) CAT6 (IT8274) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2018-12-18 10:47 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT8274/Kábelek/Szerelt/Ethernet_Network_%28Lan%29_cable_15m_RJ45_%28UTP-FTP%29_CAT6 |